Hollywood-skip besøker GMC-verftet
Har du sett Christopher Nolan filmen Tenet? I filmen finner du skipet Magne Viking fra rederiet Viking Supply Ships som nå er på besøk hos GMC.
Vi har gleden av å ønske skipet Magne Viking velkommen til GMC denne uka.


Magne Viking har en spesiell rolle i Hollywood-filmen Tenet fra 2020, regissert av den anerkjente Christopher Nolan. Skipet er en del av flåten til Viking Supply Ships.
Nå ligger skipet til kai hos oss for å motta nødvendig bistand.
– Det er ikke hver dag en Hollywood-stjerne som Magne Viking ber om bistand, og når det skjer er det klart vi gjør vårt beste for å sørge for at skipet er i topp stand, sier Eirik Fjone, prosjektleder i GMC Yard.
Nå skal vi sørge for at Magne Viking og crew får et effektivt og bra opphold.
Takk for tilliten, Viking Supply Ships.
Dette kan vi
Kontakt oss
Fyll ut kontaktskjemaet eller ta direkte kontakt med en av våre kontaktpersoner for rask oppfølging.
For generelle henvendelser kan du også ringe vårt hovednummer, +47 51 84 80 00, som etter vanlig arbeidstid overføres til vår 24-timers vakttelefon.





